امان الله قایمی زاده | عضو هیات مدیره

امان الله قایمی‌زاده، چهره‌ای با مهارت و استعداد‌های درخشان و سابقه‌ی متنوع در تولید، طراحی گرافیک و تدوین بوده و از این منظر کمک‌های قابل توجهی به صنعت رسانه، هم به عنوان یک فعال رسانه‌ای و هم به عنوان یک مربی، داشته است.

قایمی‌زاده به مدت هشت سال به عنوان رئیس بخش هنر و رسانه در موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت خدمت کرد و بر تولید محتوای رسانه‌ای مختلف در این سازمان نظارت داشت. وی پیش از آن به مدت چهار سال در بخش تولید و پخش شبکه‌ی تلویزیونی راه فردا مشغول به کار بود. امان الله قایمی‌زاده در کنار فعالیت‌های عملی خود، مهارت‌هایش خویش را با گذراندن دوره‌های آموزشی در زمینه‌ی سناریونویسی، گزارش‌دهی، عکاسی و فیلم‌برداری از موسسات مختلف افزایش داده است.

امان‌الله قایمی‌زاده، علاوه بر تجربه‌ی رسانه‌ای، دارای سوابق غنی در الهیات و علوم اسلامی بوده و در این رشته‌ها در ایران تحصیل کرده است. دانش او از این رشته‌ها، کار وی در رسانه را غنا بخشیده و به دیدگاه منحصر به فرد او در داستان‌سرایی کمک کرده است.

تخصص و تعهد حرفه‌ای قایمی‌زاده، شهرت و احترام گسترده‌ای را برای او در حلقه‌ی رسانه‌ای افغانستان به ارمغان آورده و به دلیل توجه به جزئیات و توانایی ایجاد محتوای بصری باکیفیتی که مخاطبان را درگیر و آگاه می‌کند، تقدیر شده است.

قایمی زاده، به عنوان یکی از اعضای برجسته‌ی هیأت مدیره‌ی شیشه میدیا، تجربیات و مهارت‌های گسترده ‌ی‌خود را برای این سازمان اهدا نموده و با توجه به کمک‌های وی به صنعت رسانه و جامعه‌ی مطبوعاتی افغانستان، یکی از سرمایه‌های ارزش‌مند برای شیشه میدیا محسوب می‌شود.