مرتضا استوار | پادکست ادیتور

مرتضا استوار، فردی با تخصصی استثنایی در رسانه بوده و بیش از یک دهه تجربه در رشته‌ی مهندسی صدا را در کارنامه‌ی خود دارد. وی دارای مدرک مدیریت بازرگانی از یک دانشگاه معتبر بوده و در حال حاضر، به عنوان مدیر و مجری بخش پادکست در شیشه میدیا ایفای وظیفه می‌کند و یکی از سرمایه‌های ارزش‌مند این نهاد محسوب می‌شود.

مرتضا، قبل از پیوستن به شیشه میدیا، به عنوان مدیر استودیوی دوبلاژ در شبکه‌ی تلویزیونی سا، اولین کانال آموزشی تفریحی در افغانستان، فعالیت داشت. وی در دوران تصدی خود در این پست، تیمی از جوانان فداکار افغان، عمدتاً دختران دانش‌آموز لیسه‌ی معرفت، را در دوبله‌ی تعداد زیادی نمایش‌نامه‌ها از زبان‌های مختلف به فارسی، با حفظ استانداردهای حرفه‌ای بالا، رهبری کرد. علاوه بر این، وی این دانش‌آموزان را با آموزش و تجربه‌ی کاری عملی که در پیشرفت مسلکی آن‌ها مؤثر بود، کمک نمود.

مهارت‌های استثنایی مرتضا استوار در صداسازی و تخصص وی در دوبله جایگاه قابل احترامی را برای وی در صنعت رسانه به ارمغان آورده است. وی با تجربه و مهارت مسلکی خود، به طور مداوم کارهایی با کیفیت بالا ارایه کرده، در موفقیت رسانه‌ی شیشه میدیا سهم قابل توجهی داشته و به صنعت رسانه در افغانستان نیز کمک شایانی می‌کند.