مریم معصومی | عضو هیات مدیره

مریم معصومی جوانی بااستعداد و یکی از اعضای برجسته‌ی هیأت مدیره‌ی شیشه میدیا است. مریم با تجربه‌ای گسترده در عرصه‌ی موسیقی و رسانه و سابقه‌ی کار اجتماعی و مدیریت، سازمان را از دیدگاه منحصر به فرد و متنوعی خویش بهره‌مند ساخته است.

مریم سال‌های زیادی را به عنوان دستیار گروه موسیقی سا در لیسه‌ی عالی معرفت خدمت کرد و در آن‌جا مهارت‌های خود را به عنوان مربی و مدیر گروه در جشن‌ها، مراسم رسمی و برنامه‌های تلویزیونی به نمایش گذاشت. استعدادهای مریم فراتر از موسیقی بوده و در رسانه‌های دیداری و شنیداری، برنامه‌های متعددی را در زمینه‌ی موسیقی و مدیریت محافل با تخصص و مهارت اجرا کرده است.

در حال حاضر، مریم در رادیو سی‌بی‌سی کانادا، وابسته به انجمن درهای باز ساسکاتون کار می‌کند. وی با کار در این نهاد مهارت‌های خود در زمینه‌ی مددکاری اجتماعی و عکاسی را نیز تقویت می‌کند.
مریم با فارغ شدن از لیسه‌ی عالی معرفت، در رشته‌ی مدیریت آموزشی در دانشگاه کابل تحصیل کرد و پس از فراغت، به حیث معاون بخش منابع بشری در موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت خدمت نمود. تسلط وی به زبان‌های فارسی، انگلیسی، کوریایی و اردو نشان‌دهنده‌ی استعداد درخشان او در فراگیری و اهمیت به تنوع فرهنگی و زبانی است.

مریم با مهارت‌های مدیریتی قوی و تجربه‌ی استثنایی در عرصه‌ی موسیقی، رسانه و مددکاری اجتماعی، یکی از سرمایه‌‌های ارزش‌مند در تیم شیشه میدیا محسوب می‌شود. توانایی وی در زمینه‌های فرهنگی و زبانی متنوع و اشتیاق او به سهم‌گیری در تغییرات اجتماعی، او را از ویژگی‌های خوبی در در حوزه‌ی کاری وی تبدیل کرده است. مریم به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره‌ی شیشه میدیا، دیدگاه و تخصص منحصر به فرد خود را برای تقویت فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی استراتژیک این نهاد نیز به کار گرفته است.