معصومه عزیزی | عضو هیات مدیره

معصومه عزیزی، عکاس با استعداد و عضو هیأت مدیره‌ی شیشه میدیا است. علاقمندی وی به عکاسی در سال ۲۰۱۴ با شروع آموزش در لیسه‌ی عالی معرفت آغاز شد و از آن زمان تا کنون راه خود را به عنوان یک ستاره‌ی در حال ظهور در این صنعت با موفقیت ادامه داده است.

معصومه از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ به عنوان دستیار اداره‌ی هنر و رسانه در موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت خدمت کرد و مهارت‌های خود در زمینه‌ی عکاسی خبری را توسعه بخشید و روی پروژه‌های متعددی برای ترویج تغییرات اجتماعی کار نمود. وی هم‌چنین به عنوان فیلم‌بردار در شبکه‌ی تلویزیونی سا خدمت نموده و تعهد و انعطاف‌پذیری به هنر خود را به خوبی به نمایش گذاشت.

معصومه از طرف حلقاتی مختلف به خاطر استعداد و مهارت‌های خود مورد قدردانی قرار گرفته است. از جمله، آثار وی به عنوان یکی از پنج عکاس برتر در کابل، در نمایشگاه‌های دانشگاه کابل و شبکه‌ی رنگین کمان به نمایش درآمد. او هم‌چنین در فعالیت‌های مدنی داوطلبانه‌ی مختلف، از جمله «بازی صلح در زمین» که به ابتکار موسسه‌ی توانمندسازی یا امپاورنمنت انستیتیوت راه‌اندازی و رهبری می‌شود، شرکت کرده است.

در حال حاضر، معصومه تحصیلات خود را در شهر ساسکتون در ایالت ساسکاچوان کانادا دنبال می‌کند و تلاش دارد تا مهارت‌ها و دانش حرفه‌ای خود در عکاسی خبری را افزایش دهد. وی هم‌چنان یکی از اعضای کلیدی هیأت مدیره‌ی شیشه میدیا بوده و مهارت‌ها و استعداد منحصر به فرد خود را برای غنامندی فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی استراتژیک سازمان به کار می‌گیرد.

با توجه به فداکاری، استعداد و علاقمندی معصومه به عکاسی خبری، وی یکی از سرمایه‌‌های ارزشمند برای تیم شیشه میدیا محسوب می‌شود. وی با تعهد به تغییرات اجتماعی و توانایی در به تصویر کشیدن ماهیت یک لحظه از طریق لنز دوربین، یکی از هنرمندان بااستعداد و حرفه‌ای در تیم کاری شیشه میدیا است.