درباره ما

شیشه‌ میدیا یک سازمان غیر انتفاعی رسانه‌ای است که محتوای تولیدی خود را در وب‌سایت شیشه‌میدیا، فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب به نشر می‌رساند.

شیشه‌میدیا در مورد موضوعات مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی محتوا تولید می‌کند و آن را در قالب گفت‌وگو، گزارش، مقاله و نظایر آن به صورت صوتی، ویدیویی و متنی به نشر می‌رساند.

 

مأموریت شیشه میدیا

هدف شیشه میدیا تقویت حقوق بشر و توانمندسازی جوامع از طریق مشارکت مدنی، توسعه‌ی دموکراتیک و آشتی مدنی است. ما بر این باوریم که تاریخ شفاهی و قصه‌های شخصی زمینه‌ای برای تقویت نوسازی و دگرگونی جامعه فراهم می‌کند. هدف ما ایجاد محیطی است که در آن هر فردی با ارزش باشد و بتواند سهمی معنادار در موفقیت جامعه‌ی خود داشته باشد.

با تمرکز بر حمایت از گروه‌های به حاشیه رانده شده، فرصت‌هایی را برای جوامع ایجاد می‌کنیم تا با هم متحد شوند و برای آینده‌ای روشن‌تر تلاش کنند. تلاش‌های ما برای مصالحه‌ی مدنی در جهت التیام زخم‌های گذشته و ترویج چشم‌اندازی مشترک برای آینده‌ای عادلانه است که در آن همه از حقوق بشری برابر برخوردار باشند. دستان تان را برای ایجاد تغییرات مثبت، دگرگونی جوامع و ساختن جهانی بهتر می‌فشاریم.